Konkurs fotograficzny "W krainie winorośli"

Muzeum Regionalne w Jaśle oraz Jasielskie Stowarzyszenie Winiarzy zapraszają po raz kolejny pasjonatów fotografii oraz winiarzy do udziału w otwartym konkursie fotograficznym. Temat tegorocznej edycji to „W krainie winorośli".

Przedmiotem Konkursu są prace fotograficzne, które tematyką nawiązują do winorośli, winnicy lub wina w ujęciu artystycznym. Interpretacja tematu jest dowolna. Celem Konkursu jest rozwijanie wrażliwości estetycznej i uwrażliwienie na piękno otaczającej nas przyrody, a wybrane prace fotograficzne, jak co roku, pokazane zostaną na wystawie pokonkursowej.

Konkurs ma charakter otwarty. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie na wskazany adres mailowy muzeum zgłoszenia zgodnie z Regulaminem dostępnym na stronach Organizatorów. Uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia. Do Konkursu należy zgłaszać wyłącznie prace autorskie, w formacie cyfrowym.Nie dopuszcza się korekt zdjęcia polegających na stosowaniu fotomontażu, a także nanoszenia dodatkowych oznaczeń.

Prace ocenione zostaną przez powołane przez Organizatorów jury. Dodatkowo Muzeum zorganizuje, wzorem ubiegłego roku, za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku internetowe głosowanie na „Nagrodę publiczności”. Organizatorzy przewidują nagrody rzeczowe.

 Termin zgłaszania prac trwa do 31 lipca 2024 r.

Pobierz - Regulamin

429823517 809430794328879 3721514965051978873 n

Polityka prywatności

  

logo pc         Stowarzyszenie “Pro Carpathia”, Rynek 16/1, 35-064 Rzeszów, www.procarpathia.pl 

  

© Copyright 2020. Stowarzyszenie "Pro Carpathia" Karpacki Szlak Wina

Search